Web Analytics

Post Detayı

blog-ambulans-img-1.jpg
  • Nisan 22 , 2021

Ambulans acil hizmetleri özel durumlarda ve durumu acil durumlarda olan hastalar için yapılan müdahaleler çağrılan ambulans hizmetidir. Ambulans acilin birtakım amaçları vardır. Bu amaçlardan bazıları şunlardır:

Acil durumlarda arayabileceğiniz numara çokluğunun önüne geçilmesi ve tek numara üzerinden ambulans acil servislerinin gerçekleştirilmesidir.Ambulans acil arandıktan sonra alınan bilgiler ışığında ambulans acilin personelleri ve ambulans araçlarının gerekli koordinasyonunun yapılmasının sağlanması Ambulans acil hizmetini veren sağlık kuruluşlarının asılsız çağrıların önüne geçmesi ve bununla birlikte iş yoğunluğunun azaltılmasıdır.Ambulans acil bu tür durumları amaç edinerek en iyi sağlık hizmetini hastaların ayaklarına getirmeyi hedef edinmiştir. Böylelikle ölüm ve hastalık oranlarında düşüşler yaşanması sağlanarak doğru, şeffaf ve güvenilir bir ambulans acil hizmeti verilmiş olunmaktadır.

Postlara Geri Dön

hızlanan ve gelişen yaşam koşulları dâhilinde sağlık koşullarında daha fazla yardım ve hızlı müdahale gereği doğmaya başlıyor.

Ambulans acil hizmetleri önemli anlarda ve durumu önemli anlarda olan hastalar için yapılan müdahaleler için aranan ambulans hizmetidir.

İnsan hayatı söz konusu olduğunda gerekli tüm donanımsal özelliklere sahip olan özel ambulanslar ile hastalar güven ve rahat içinde nakil işlemleri yapılır.

Vücudumuzun en önemli organı şüphesiz ki kalptir. Kalp sağlığı ihmale gelmemesi gereken ve mutlaka dikkat etmemiz gereken bir organ olmakla beraber hayati fonksiyonlarımızın tamamı kalbin çalışmasına bağlıdır....

Corona Virüs ve Ambulans Hizmetleri Corona Virüs Çin’de ortaya çıkan ve birkaç ay içinde dünyanın 185 ülkesine yayılan tehlikeli bir virüstür.

Vakalar ateş, solunum sıkıntısı ve kuru öksürük şikâyetleri ile gelerek görüntüleme ve laboratuvar incelemeleri ile doğrulanmaktadır.

Hızlı Erişim
İletişim Bilgileri
Adres
Gaziler Cad. No:478/110
Telefon
0532 611 71 12
Kareler
  • IMG-20210414-WA0017.jpg
  • IMG-20210414-WA0005.jpg
  • IMG-20210414-WA0009.jpg
  • IMG-20210414-WA0016.jpg
  • IMG-20210414-WA0006.jpg
Hakkımızda

Prolife Özel Ambulans genç ve dinamik; alanında uzman kadrosu ile özel ambulans sektörünün içerisindeki yerini sunduğu kaliteli hizmetler ile hizmetinizdedir.

Google Maps