Web Analytics

Post Detayı

blog-ambulans-img-1.jpg
  • Nisan 22 , 2021

Dünyada yaşanan sağlık gelişmelerinde özel bir yeri ambulanslar hızlı nüfus artışıyla birlikte önemini her geçen gün arttırıyor. Hastalar için acil tıbbi yardım hayati öneme sahiptir. Hastaneye getirilişle birlikte hastaneden dönüşte de hastaların rahatı ve sağlığı son derece güvenli olmalıdır. Özel ambulanslar ise bu hizmetler için tasarlanmıştır. Özel ambulans hizmeti ise insan sağlığını baz alan, her kesimden hastanın ihtiyacı olan bir sağlık hizmetidir. Özel ambulans hizmetinin herhangi bir alternatifi bulunamamaktadır. Bunun nedeni özel ambulansların donanımlı olması, tecrübeli ve bilgili kişiler tarafından hastaların nakil işlemlerinin yapılmasını gerektirmesidir.Özel ambulans hastaların sağlıklı ve konforlu bir şekilde taşınmasını, bunun için gerekli tüm tedbirlerinin alınmasını hastalar için sağlar. Özel ambulans hizmeti almak isteyen kişilerin en önem verdiği husus hasta nakil işlemlerinin sorunsuz ve rahat bir şekilde gerçekleştirilmesidir.


Özel Ambulansın Özellikleri Nelerdir

İnsan sağlığı söz konusu olduğunda gerekli tüm donanımsal özelliklere sahip olan özel ambulanslar ile hastalar güven ve rahat içinde nakil işlemleri yapılır.Özel ambulansların sundukları hizmet 112 acil ambulansların hizmetiyle aynıdır. Özel ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır.Özel ambulanslar hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Akabinde en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işlemini gerçekleştirir.Özel ambulansların normal ambulanslardan ayırt edici yanlarından biri ise araçların yeni model olması ve donanımlarının daha yüksek olmasıdır. İç donanımı ve ekipmanları bakımından kaliteli ve geniş bir hizmet sunumu gerçekleştirir.Özel ambulanslar özel nakil hizmetiyle hastalara gerekli konforu sunmaktadır. Sağlık kuruluşu yerine hastanın gitmeyi isteyeceği lokasyona götürebilmektedir.Bu gibi hizmetler nedeniyle özel ambulanslar oldukça sık tercih edilmektedir.

Postlara Geri Dön

hızlanan ve gelişen yaşam koşulları dâhilinde sağlık koşullarında daha fazla yardım ve hızlı müdahale gereği doğmaya başlıyor.

Ambulans acil hizmetleri önemli anlarda ve durumu önemli anlarda olan hastalar için yapılan müdahaleler için aranan ambulans hizmetidir.

İnsan hayatı söz konusu olduğunda gerekli tüm donanımsal özelliklere sahip olan özel ambulanslar ile hastalar güven ve rahat içinde nakil işlemleri yapılır.

Vücudumuzun en önemli organı şüphesiz ki kalptir. Kalp sağlığı ihmale gelmemesi gereken ve mutlaka dikkat etmemiz gereken bir organ olmakla beraber hayati fonksiyonlarımızın tamamı kalbin çalışmasına bağlıdır....

Corona Virüs ve Ambulans Hizmetleri Corona Virüs Çin’de ortaya çıkan ve birkaç ay içinde dünyanın 185 ülkesine yayılan tehlikeli bir virüstür.

Vakalar ateş, solunum sıkıntısı ve kuru öksürük şikâyetleri ile gelerek görüntüleme ve laboratuvar incelemeleri ile doğrulanmaktadır.

Hızlı Erişim
İletişim Bilgileri
Adres
Gaziler Cad. No:478/110
Telefon
0532 611 71 12
Kareler
  • IMG-20210414-WA0017.jpg
  • IMG-20210414-WA0005.jpg
  • IMG-20210414-WA0009.jpg
  • IMG-20210414-WA0016.jpg
  • IMG-20210414-WA0006.jpg
Hakkımızda

Prolife Özel Ambulans genç ve dinamik; alanında uzman kadrosu ile özel ambulans sektörünün içerisindeki yerini sunduğu kaliteli hizmetler ile hizmetinizdedir.

Google Maps