Web Analytics

Sık Sorulan Sorular

Birinci sınıf Özel Ambulans ve Sağlık hizmetleri sistemi

Bilmeniz Gerekenler

Yerimden hastaneye hasta nakli nedir?

Randevulu doktor muayenesi, laboratuvar sonuçları, rapor, diyaliz, tomografi ve MR çekimi gibi acil olmayan tıbbi gereksinimler için hastaların, ambulans ve sağlık çalışanları eşliğinde evinden alınıp gitmek istedikleri sağlık kuruluşlarına gitmelerini sağlamayı başaran hizmettir.

Ambulans'ın müsaitlik durumunu nasıl anlarım?

Özel olarak hizmet veren firmaların, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenmiş Ambulans Servisi Uygunluk Belgesi, ambulanslarının ise İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenmiş Ambulans Uygunluk Belgesi ile çalışması gerekmektedir. Ayrıca, ambulans üzerinde görev yapan personellerin, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenmiş Personel Çalışma İzin Belgesi sahibi olması gerekmektedir. Pro life Ambulans’ta görevli personelimiz, ekipteki görevini ve advertını belirtir şekilde yaka kartları kullanmaktadır. Ayrıca tüm ambulanslarımız ve personelimiz İzmir İl Sağlık Müdürlüğü bilgisi ve onayı ile hizmet vermektedir.

Taşınacak kişiyi şehir dışına götürebilirmisiniz?

Pro Life Ambulans Ülkemizin tüm illerine taşıma hizmeti veriyor. İstek anında hastanızı şehir dışı özel ambulansımızla transfer veya taşıma işlemleri yapabiliyoruz. Hastanızın tıbbi durumunun müsait olması anında şehir dışı kısa veya uzun mesafe hasta taşımayı gerçekleştiriyoruz.

Ambulans tarifeleri genelde ne kadar oluyor?

Fatura , Nakit , Pos veya mobil order yöntemi ile personellerimiz ve diğer çalışanlarımıza teslim edebilir adınıza uygulatabilirsiniz.

Hastaneden bulunduğum konuma hasta taşıma nedir?

Gözetim hedefiyle eriştiği hastaneden binek araba durumu ile talep ettiği lokasyona ulaşım yapamayan hastaların, ambulans ve görevlilerimiz yardımıyla , gözetim aldığı hastaneden bulunduğu lokasyona ulaşmalarını yapan ambulans hizmetidir.

Sağlık kuruluşları arasında taşıma işlemleri nasıl yapılır?

Sağlık dolayından dolayı gözetim amaçlı gittiği hastaneden farklı tedavi merkezlerine gitmesi gereken hastanın, ambulans ve personellerimiz ile beraber , gidecek oldukları lokasyona gitmesini kolaylaştıran ambulans hizmetidir.

Taşıma ambulanslarında hangi personeller görev alır ?

Hasta taşıma araçlarında en az bir tıbbi personel ve sürücü olarak iki görevli hizmette bulunur.

Hasta Taşıma araçlarında hangi donanımlar mevcut?

Takip ve lokasyon cihazları , tansiyon ölçer , oksijen cihazı , malzeme çantası , İletişim araçları vb.

Hızlı Erişim
İletişim Bilgileri
Adres
Gaziler Cad. No:478/110
Telefon
0532 611 71 12
Kareler
  • IMG-20210414-WA0017.jpg
  • IMG-20210414-WA0005.jpg
  • IMG-20210414-WA0009.jpg
  • IMG-20210414-WA0016.jpg
  • IMG-20210414-WA0006.jpg
Hakkımızda

Prolife Özel Ambulans genç ve dinamik; alanında uzman kadrosu ile özel ambulans sektörünün içerisindeki yerini sunduğu kaliteli hizmetler ile hizmetinizdedir.

Google Maps