Web Analytics

Şehirler Arası Özel Ambulans

blank-pg-tp-bg.jpg

Bir şehirden başka bir şehre hasta nakil işlemlerinin gerçekleştirileceği zamanlarda şehirler arası ambulans devreye girer. Hastane ya da sağlık kuruluşunda tedavisi sona eren ya da binek araçlarla ulaşımı mümkün olmayan kişilerde sağlık ekibinin verdiği destek sayesinde hasta istediği şehirden farklı bir şehre götürülebilir.

Şehirler arası hasta nakil işlemlerine mesafe önemli olmaksızın destek verilebilir. Hastanın sağlık durumuna göre 2 kişilik sağlık ekibi de hazır olarak beklemektedir. Bu araçlarda mavi şeritli hasta nakil ambulansı görev yapmaktadır. Ekipte acil tıp teknisyeni, şoför ya da paramedik bulunabilir. İstediğiniz şehirden başka bir şehre özel araçla gidemiyorsanız, güvenli bir şekilde ve gözetim altında gitmek için özel ambulans hizmeti alabilirsiniz.

Şehirler Arası Ambulans Kiralama

Evinizden yazlığa giderken ya da yazlığınızdan evinize geri dönerken donanımlı bir ekiple birlikte yolculuk yapmak istiyorsanız özel şehirler arası ambulans kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmette mesafeye göre değişmek koşuluyla hasta ve ekibin can ve mal güvenliği için ek personel görevlendirmesi de yapılmaktadır.

Kalça kırığı gibi şikayetleriniz varsa özel vakumlu sedye yardımıyla yolculuk yaparsınız. Ayrıca oksijen desteğine ihtiyaç duyan bir rahatsızlığı bulunan hastalarda da tüm tıbbi donanım ambulanslar içinde bulunmaktadır. Hasta özel ekipler tarafından gideceği adreste yatağına kadar teslim edilmektedir. Şehirler arası ambulans kiralamadan evvel hastanın durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgi vermeniz daha yararlı olacaktır.

Şehirler Arası Ambulans Fiyatları

Şehirler arası ambulans fiyatları çok değişkendir. Çünkü iki şehir arasındaki mesafeye bağlı olarak fiyatlarda değişkenlik söz konusudur. Ayrıca transfer sırasında hastanın durumuna göre özel donanımlı ambulanslar ya da özel ekip üyeleri hizmette yer alabilir. Hastanın durumu da şehirler arası ambulans hizmetinin fiyatlarında etkilidir.

Binek araçlarla ulaşım gerçekleştiremeyecek bireyler istedikleri başka bir şehirdeki adrese şehirler arası ambulans ile kolayca ulaştırılırlar. Bu hizmette hastaneler arası nakil, hastaneden eve nakil ya da evden hastaneye nakil işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca hastaneden huzurevine ya da huzurevinden hastaneye nakil de olabilir. Şehirler arası hasta nakil hizmetleri için hemen bizi arayın.

Prolife Özel Ambulans genç ve dinamik; alanında uzman kadrosu ile özel ambulans sektörünün içerisindeki yerini sunduğu kaliteli hizmetler ile her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmaktadır. Yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız, hızlı ve iyi hizmet için kendimizi geliştiriyoruz. Açık ücret politikamızla sürprizle karşılaşmadan en kaliteli hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Gündemimizde en büyük sorunlardan biri olan koronavirüs ile mücadelede firmamız ve en iyi personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Çünkü Bizim Olayımız Bu Hızlı Olmak......

Hızlı Erişim
İletişim Bilgileri
Adres
Gaziler Cad. No:478/110
Telefon
0532 611 71 12
Kareler
  • IMG-20210414-WA0017.jpg
  • IMG-20210414-WA0005.jpg
  • IMG-20210414-WA0009.jpg
  • IMG-20210414-WA0016.jpg
  • IMG-20210414-WA0006.jpg
Hakkımızda

Prolife Özel Ambulans genç ve dinamik; alanında uzman kadrosu ile özel ambulans sektörünün içerisindeki yerini sunduğu kaliteli hizmetler ile hizmetinizdedir.

Google Maps